RF-UZMTC6923M-U8
Superisys
| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
| Model | RF-UZMTC6923M-U8 |
| Air mouth agreement | ISO 18000-6C EPC C1 G2 |
| Working frequency | 902-928 MHz |
| Chip | NXP UCODE 8 |
| EPC memory size | 128 Bits |
| USER memory size | 0 Bits |
| TID | 96 Bits |
| Size (mm) | 69*23*7mm |
| Canning material | PC+ABS |
| Way to install | Screwing or Gluing |
| Class | IP68 |
| Weight | 10.8g |
| Operating temperature | -25℃~85℃ |
| Storage temperature | -40℃~85℃ |
| Metal resistance | Anti metal |
| Read distance | 0-4m |